Pivovarská tradice v moderním provedení

Brewery innovation s.r.o.

Aktuálně jsme nově akreditovali kurz PIVOVARNICKÉ A SLADOVNICKÉ PRÁCE a vypsali první termíny.

Jak to celé začalo

O Nás

Dobrý den,

vítám Vás na stránkách společnosti Brewery innovation s.r.o., která vznikla v roce 2017 a klade si za cíl přinášet moderní řečení do pivovarského procesu, ale přitom dbát na dodržení tradic. Modernizace není potřeba se bát, ale také není potřeba jí všechno obětovat. Hlavně nesmí být kompromis v kvalitě a chuti piva.

S rozvojem minipivovarů je čím dál více potřeba kvalitních služeb a informací pro jejich majitele a sládky. Naše společnost sdružila zajímavé lidi z oboru, tak aby mohla poskytovat kvalitní poradenství ve všech životních okamžicích pivovaru.

Našimi klienty jsou tedy jak budoucí majitelé, kteří uvažují o výstavbě pivovaru, tak majitelé existujících pivovarů, kteří potřebují rozvinout, nebo nějak upravit buď produkty, nebo i proces výroby. Podílíme se na tvorbě receptů, provozních dokumentů pivovaru, ale i spouštění a provozu výroby. V našem týmu máme i obchodníky, kteří vám mohou pomoci se vstupem na trh, nebo rozšířením do nových regiónů.

Pavel Palouš – jednatel a hlavní sládek

Degustační komise

Degustační komise sestavená z lidí s dlouhou zkušeností v pivovarnictví a většinově vlastnící „papíry na hubu“ se již dává dohromady a během 1Q 2019 připravujeme vypsat její pravidelné termíny, tak aby si naši zákazníci mohli poslat vzorky a nechat si je anonymně otestovat.
DEGUSTAČNÍ KOMISE

Garant

Mnoho z malých pivovarů řeší problémy s kvalifikovaným zástupcem pro vydání živnostenského oprávnění k řemeslné živnosti pivovarnictví a sladovnictví. Naše společnost disponuje mnoha odborníky, kteří nemají problém se za kvalitní pivovar zaštítit. Je potřeba si ale uvědomit, že garant také za mnoho věcí zodpovídá a tak tuto službu poskytujeme většinou ve spojení s dalším dohledem.

Pokud máte takovou potřebu nebojte se nás kontaktovat a jistě najdeme společnou řeč, výhodnou pro obě strany.

GARANT

Recepty

Základem dobrého piva je nejen kvalitní technologie, ale k ní i vhodný recept. Recept je vždy potřeba odladit pro konkrétní podmínky a nikdy není univerzální. Naši odborníci mají za sebou desítky receptů a mnoho z nich bylo i opakovaně oceněno ma mnoha českých i mezinárodních soutěžích.
  • prvotní myšlenka jak si představujete že by mělo pivo chutnat (styl, plnost, síla, hořkost, ladění).
  • První uvaření může být buď hnedka na vaší technologii, nebo pro vyzkoušení něčeho hodně netradičního jsme schopni provést i poloprovozní zkoušky v několik menších provozech a následně vyzkoušet u Vás.
  • Vezmeme první hotový produkt a provedeme Vám nezávislé hodnocení naší degustační skupinou a připravíme pro Vás i případnou slepou degustaci s tímto a podobnými produkty. Na základě vyhodnocení se domluvíme kam by jste produkt rádi změnili, nebo zda jste spokojeni.
  • Provedeme úpravu receptu, srovnání degustační komisí s původním produktem. Případně se můžeme domluvit na dalších úpravách, dokud nebudete plně spokojeni.
  • Předáme plný výrobní postup optimalizovaný pro Vaší technologii a senzorický popis piva.
Recepty

Školení

Aktuálně školíme akreditovaný rekvalifikační kurz Pivovarnické a sladovnické práce, více se dozvíte v registrace na školení.

Dále pro Vás připravujeme několik komerčních kurzů a zajišťujeme akreditace tak, abychom Vám mohli v roce 2020 nabídnout ucelenou škálu kurzů jak pro sládky, tak pro výčepní, pivní someliéry, ale i pro odborné vzdělávání zákazníků.

ŠKOLENÍ

Technologické poradenství

Ať stavíte libovolně velký pivovar, jistě se Vám bude hodit člověk co poradí jak navrhnout velikosti dle místa, sortimentu. Stejně tak při každém rozšiřování, nebo změně v technologiích.

My Vám pomůžeme optimalizovat potřebné věci tak, aby jste jen zbytečně nevyhodili prostředky. Nejsem výrobci, ale s několika renovovanými výrobci roky spolupracujeme a tak Vám můžeme nabídnout i jejich služby. Naší výhodou je že jsme nezávislý a nepotřebujeme za každou cenu prodat náš produkt, naším cílem je optimalizovat Vaší investici, k co největší Vaší budoucí spokojenosti.

Také umíme zkontrolovat již dodanou technologii a vyhledat v ní případné potíže a navrhnout jejich řešení. Každý zákazník je pro nás individuální, my Vás nebudeme škatulkovat a neprodáváme housky. Co je pro někoho nevhodné řešení, může být pro jiného ideální.

Nebojte se nás zeptat, jistě najdeme způsob jak Vám pomoci.

TECHNOLOGICKÉ PORADENSTVÍ